Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd.

Çin Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Merhaba Anna, Depo yöneticimiz size e-posta gönderecekti. Ambalajın iyi olduğunu, bir araya getirme kolaylığını iletmek istediğini, gerçekten iyi bir deneyim olduğunu söyledi. Depoda da güzel görünüyor. John

—— John Smith

Alan, Teslimat için teşekkür ederiz. Yeni raflar, işimiz için en temiz ve erkeklerin in-out & down ürünlerini alabilmelerinin kolaylığıyla büyük bir fark yaratıyor. Panel ürünüyle ilgili 900mm merkeze gitmek doğru seçimdi. Ahşap bahçemize saldırdığımızda gelecekteki işlerimizi bekliyoruz.

—— Dave

Merhaba Anna Sadece Rafların harika olduğunu söylemek gibi, alanımıza mükemmel bir şekilde uyuyor ve iyi çalışıyor ve hepinizin sağladığı harika hizmetten etkilendim!

—— Joe Zrenda

Sevgili Ann, Harika bir iş çıkarıyorsun! Ürün ve hizmetten çok profesyoneliz, çok profesyoneliz. Gelecek hafta size yeni bir sipariş göndereceğiz. Çok teşekkür ederim!

—— Steve Smith,

Merhaba Alan, Servis sizden harikaydı …… .hızlı ve verimli, başa çıkmak için harika. Yakında sizin için yeni bir sipariş alacağız.

—— Johnson Sutton

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd.

1 2 3
Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd. Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd. Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 50000,000-250000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%

Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co, Ltd şu anda, büyük ölçekli bir depolama haline geldi bir depolama raf ve depolama ekipmanları Ar-Ge, tasarım, satış, kurulum ve depolama sonrası servis konusunda uzmanlaşmış akıllı endüstriyel ekipman üreticisi raf üreticisi ve akıllı endüstriyel ekipmanların yurtiçi ve yurtdışında geliştirilmesi ve üretilmesinde gelişmiş bir kuruluştur. Şirket ISO9001: 2000 kalite yönetim sertifikası ve ISO14001: 2004 çevre yönetim sistemi sertifikası geçti. Ve Çin'in kaliteli güvenilir kurumsal onursal unvanı ve gelişmiş akıllı ve teknolojik kurumsal unvanını kazandı.

2007'den bu yana şirket, müşteriye malzeme depolama ve yönetimi alanında geniş bir yelpazede hizmet sunabilmek için dış lojistik yönetimi teknolojisini tanıtmaya başladı. Farklı müşterilerin taleplerine gelince, müşterinin maksimum ihtiyaçlarını daha iyi geliştirmek ve karşılamak için çeşitli hafif, orta, ağır hizmet tipi raflar ve depolama için çeşitli çevresel donanımları özelleştirebiliriz.

Şu anda, birçok ürün yaygın olarak makine, elektronik, lojistik, kimyasal, havacılık, otomotiv, demiryolu, ilaç, gıda, tütün, süpermarketler, askeri, güç, inşaat malzemeleri ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Şirket, ürünler ve pazar arasındaki bağlantıya odaklanır ve otomatik depolama ekipmanı teknolojisini geliştirmek için Doğu Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile uzun süre işbirliği yapar. Yüksek spesifikasyonların ve çoklu stillerin geliştirilmesi, ürünlerimizin modern depoların çeşitli ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde bütünleştirmesini sağlayarak, depo depolama verimliliğini büyük ölçüde artırır ve maksimum depolama değeri hedefine ulaşır.

Şirket Yapıştırması: Standartlara, güvenli ve güvenilir kalite standartlarına kesinlikle uymak, bilimsel ve teknolojik yenilik, hizmet iyileştirme ve sürdürülebilir kalkınma yolunda ısrar etmek ve müşterileri geri verme ilkesinden daha memnun kılmak için elinden gelenin en iyisini yapmak için çaba sarf etmek yeni ve eski müşterilere.

İletişim bilgileri
Shenzhen Liyuan Industrial Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Karen

Tel: +86 13530327172

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)